ОНОВЛЕНО ШКІЛЬНІ КАБІНЕТИ ТА УТЕПЛЕНО ФАСАД

Дата: 10.01.2019 09:56

У 2018 році на підтримку освітянської галузі із селищного бюджету використано 38 мільйонів гривень. З державного бюджету протягом 2018 р. надійшло 400 тис. грн. на оновлене сучасне обладнання трьох кабінетів біології, які зараз функціонують в Старосинявській ЗОШ І-ІІ ст. №2, Адампільській ЗОШ І-ІІІ ст., Пасічнянсько­му НВК; та один кабінет хімії у Новосинявську ЗОШ І-ІІІ ст.

У 2018 році селищною ра­дою профінансовано 940 тис. грн. із селищного бюджету на виконання об’єму робіт з уте­плення фасаду Старосиняв­ського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія» ім. Олександра Романенка.

Підтримано із селищного бюджету: виплату к коштів за престижність професії педагогам та заробітних плат, ремонтні роботи в загальноосвітніх закладах, підтримку творчої молоді та ДНЗ.

Прес-служба ОТГ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)