У селищній раді проходила 42-га чергова сесія селищної ради, яку провів селищний голова Віталій Здебський за участі 19 депутатів селищної ради, членів виконавчого комітету, працівників апарату селищної ради, керівників комунальних установ та структурних підрозділів селищної ради.

Сесія розпочалася теплими привітаннями працівників культури, які адресували пісенні привітання з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим усім присутнім. Селищний голова від імені депутатського корпусу селищної ради подякував працівникам культури та музичної школи за підтримку, відповідальну працю і вручив солодощі в подарунок.

42-га сесія розпочала роботу. Депутати підтримали земельні питання, проаналізували видаткову частину селищного бюджету та обговорили основні фінансові витрати бюджету-2019 р.; прийняли бюджет-2019. При голосуванні за бюджет-2019, який передбачає життєзабезпечення громади, утрималося двоє депутатів .

Лічильна комісія у складі: голови Володимира Кондратюка, Любові Назаренко та Сергія Наумця працювала злагоджено, усі пропозиції та питання поставлено на голосування.

Виступили: селищний голова Віталій Здебський, який детально підбив підсумки роботи селищної ради за 2018 рік, адресував щирі вітання присутнім у залі .

Привітали актив громади депутат селищної ради Юрій Гурин, в.о. старости с.Ождарівка, с.Пишки Григорій Стадник, начальник відділу земельних відносин виконкому селищної ради Наталія Дзюба, голова районної державної адміністрації Василь Франчук, голова райради Василь Олійник.

Селищний голова Віталій Здебський подякував усім за плідну роботу в 2018 році депутатам селищної ради, керівникам структурних підрозділі, установ, завдяки якій в цьому році вдалося реалізувати десятки проектів та залучити різні види субвенцій на розвиток громади. Передав Грамоту обласної ради старійшині органів місцевого самоврядування в.о. старости сіл Ожарівка, Пишки Григорію Михайловичу Стаднику.

Усім присутнім вручено Інформаційний бюлетень Старосинявської селищної ради за підсумками роботи 2018 р., в якому висвітлено усі напрямки робіт за рік.

Прес-служба ОТГ.