ТРУДОВИМ АРХІВОМ РОЗГЛЯНУТО БЛИЗЬКО ТИСЯЧІ ЗВЕРНЕНЬ

Дата: 26.12.2018 16:38

24 грудня - День працівників архівних установ України. Рішенням №3 від 21 жовтня 2016 року 10-ї чергової сесії УІ скликання Старосинявської селищної ради створену комунальну установу «Трудовий архів» Старосинявської селищної ради, який очолює досвідчений працівник Струтинська Олена Дмитрівна.

На кінець 2018 року нараховується 87 фондів – 10212 одиниць зберігання (у тому числі документи виборчих комісій).

За 2018 рік надійшло 926 запитів соціального характеру - з позитивним результатом яких становить 914 ; 12 з рекомендацією звернутися за місцем знаходження документів.

На протязі року архівом :

• оправлено та підшито 40 одиниць зберігання ;
  • проведено обезпилення 800 одиниць зберігання;
  • проведено ремонт документів 80 аркушів з паперовою основою;
  • опрацьовано 648 документів 8 громадянами в читальному залі.
  • Перевірено наявний та фізичний стан справ Старосинявського філіалу Хмельницького заводу «Темп» - 85 справ.

Прийнято на зберігання 4 фонди – 75 одиниць зберігання :

• Старокостянтинівське об’єднане управління Пенсійного фонду України- 64 одн. зб. ;
  • Старосинявський районний відділ земельних ресурсів – 4 одн. зб. ;
  • Державно-комунальне підприємство «Теодоліт» - 6 одн. зб.
  • Відділ з організації надання адміністративних послуг та видачі документів дозвільного характеру райдержадміністрації – 1 одн. зб.
  • Упорядковано 60 одн. зб. (колгосп «Здобуток Жовтня»).

Надавалася методична та практична допомога ліквідаторам у підготовці впорядкування документів для передавання на зберігання до Трудового архіву.

Цього року селищною радою виділено кошти на придбання стелажного обладнання, канцтоварів ,ремонт і заправку комп’ютерної техніки у розмірі – 8097 гривень; підключено до Мережі Інтернет.

Організаційно-кадровий відділ апарату селищної ради.

Коментарі:

Світлана Вікторівна
2018-12-27 13:21:16

З великою повагою віношуся до Олени Струтинськоі. Це фахівець на своєму місці. Завжди ввічлива,привітна. Розкаже, розтлумачить-побільше таких працівників. Ви тільки погляньте в яких умовах вона працює?