Фото без описуУ залі засідань селищної ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, яке провів голова комісії Олег Іванович Лучіцький. Участь в роботі комісії взяли 7 депутатів селищної ради, членів комісії із 10; селищний голова В.Здебський, заступники селищного голови А.Карпушин та С.Лакуста, секретар селищної ради Н.Гарник, керуючий справами апарату селищної ради О.Бондарчук, начальник юридичного відділу апарату селищної ради І.Шевчук та доповідачі згідно переліку питань.

Заступник начальника відділу земельних відносин виконкому селищної ради Н.Дзюба розповіла про проекти рішень сесії, що стосуються вирішення земельних питань; депутати узгодили пропозицію щодо зміни назви рішення «Про передачу у власність» на «Надання дозволу на розроблення документації із землеустрою» на підставі перехідних положень ЗУ «Про державний земельний кадастр»; розглянули проект рішення «Про затвердження документації із землеустрою» , (29 заяв громадян).

На комісії підтримали пропозицію депутата селищної ради Юрія Гурина – в додатку №1 «Заходи Програми поводження з твердими побутовими відходами Старосинявської селищної ради на 2019-2020 роки» в п.1 п.п. 1.6 «Ліквідація всіх несанкціонованих звалищ сміття ТВП» – орієнтований обсяг фінансування на 2019 рік з 10 тис. грн. збільшити на 500 тис. грн.

Майже півтори години обговорювали проект рішення «Про селищний бюджет Старосинявської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік», де враховано захищені статті та життєзабезпечення всієї громади: зарплата освітянам, медикам, іншим працівникам, харчування дітей, підвіз хворих (гемодіаліз), енергоносії.

Проекти рішень погодили і запропонували винести на розгляд сесії селищної ради.

Прес-служба ОТГ.