НА ВИКОНКОМІ УЗГОДИЛИ ПРОЕКТ ПРО БЮДЖЕТ-2019

Дата: 23.12.2018 09:07

У залі засідань адмінбудинку відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, яке провів селищний голова Віталій Здебський. Участь в роботі виконкому взяли керівники структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост, працівники апарату селищної ради.

Чітко, детально члени виконкому обговорили питання «Про схвалення проекту рішення «Про селищний бюджет Старосинявської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»», про що інформувала Мирослава Кузьмич, начальник управління фінансів виконавчого комітету селищної ради. У 2019 році заплановано на освітянську галузь 32 млн. грн. із селищного бюджету, в тому числі 10 млн. грн.; майже 5 млн. грн. на КП «Старосинявська ЦРЛ»; галузь культури - 7 млн. грн. Основне фінансування КНП «Старосинявський ПМСД» передбачено в державному бюджеті, із селищного бюджету розглядали можливість фінансування програм розвитку медичних напрямків. У бюджеті-2019 враховано усі пільгові витрати, підтримку соціальних програм селищної ради – допомога афганцям, учасникам АТО, важкохворим. Насамперед враховано життєзабезпечення об’єднаної громади, енергоносії, харчування дітей, заробітні плати працівникам.

З метою покращити роботу з оформлення відповідних довідок населенню громади, на виконкомі затверджено Положення про порядок видачі довідок громадянам, які зареєстровані або проживають на території Старосинявської селищної ради в новій редакції , про що інформувала Анна Окоманчук, начальник відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб.

Члени виконкому підтримали питання: « Про уточнення поштових адрес», про що інформувала Людмила Стегніцька, завідувач сектору архітектури, містобудування; та «Про визнання гр.Ш. квартиронаймачем житлового приміщення», розповів Ігор Шевчук, начальник юридичного відділу апарату селищної ради.

Селищний голова Віталій Здебський підбив підсумки роботи виконкому, подякував членам виконкому за плідну співпрацю.

Прес-служба ОТГ.