СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

06 грудня 2018 року             смт Стара Синява             № 114/2018-р

Про скликання 42 –ї чергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання»

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та у зв’язку з необхідністю :

1. Скликати сорок другу чергову сесію Старосинявської селищної ради VІІ скликання 29 грудня 2018 року о 10 годині ранку в адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява з таким порядком денним:

• 1. Про внесення змін до рішень.
  • 2. Про затвердження документації із землеустрою.
  • 3. Про затвердження документації із землеустрою.
  • 4. Про затвердження документації із землеустрою.
  • 5. Про затвердження документації із землеустрою.
  • 6. Про передачу земельної ділянки в оренду.
  • 7. Про передачу у власність.
  • 8. Надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту.
  • 9. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами Старосинявської селищної ради на 2019 -2020 роки.
  • 10. Про внесення змін до рішення 4-ї сесії Старосинявської селищної ради від 02.02.2016 року «Про утворення відділу культури , національностей, релігії та туризму» № 63 (із змінами та доповненнями від 25.11.2016 року № 4/2016).
  • 11. Про селищний бюджет Старосинявської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2. Запросити на сесію : депутатів селищної ради; голову Старосинявської РДА Франчука В.В.; голову Старосинявської районної ради Олійника В.В.; керівників установ та організацій : головного лікаря КП «Старосинявська центральна районна лікарня» Макогонського В.М.; начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконуючого комітету селищної ради Пузирука О,М., начальника відділу культури, національностей та туризму Німця Б.П., головного лікаря Старосинявського комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ананьєву Н.О., директора Старосинявського РЕМ Черниша О.В.; начальників КП «Старосинявський комунгосп» Федорчука І. Ю., т.в.о. директора КП «Центральний водоканал №1» Лукінова Ю.І., директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорного П.В., начальника Старосинявського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області Явдощука М.В.; директора Старосинявського центру соціальної реабілітації дітей - інвалідів «Надія» Герасимчук І.В., директора Старосинявськеого центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шостацьку І.В., директора комунально підприємства лісомисливського господарства «Діброва» Довгалюка Д.І., редактора районної газети «Колос» Білоус Н.Б., виконуючих обов’язки старост; представники громадськості.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                 В.Е.Здебський