Шкільне життя з кожним днем календаря приносить дітям багато нових знань та вражень. Крім уроків, учні Старосинявського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» імені Олександра Романенка беруть активну участь у різноманітних заходах: конкурсах, проектах, святах, презентаціях.

Завдяки організаторам Всеукраїнського проекту «Я люблю читати», саме напередодні дня Святого Миколая, учні 1-А класу опорного освітнього закладу отримали чудові книжечки про пригоди Мурчика і Бровка від Олександра Зімби. Дякуємо організаторам проекту за приємний сюрприз. Дитяча бібліотечка малечі поповнилася цікавими книжечками. На уроках діти залюбки будуть знайомитися з повчальними історіями сучасного українського письменника.

Довідково:

День Святого Миколая (також Свято святого Миколая, у народі — День Миколи, Зимовий Миколай) — це день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая у католиків та православних. Ті церкви, які дотримуються  юліанського календаря, відзначають свято 19 грудня за новим стилем (у 20–21 століттях), а ті, що дотримуються  григоріанського і новоюліанського календаря — 6 грудня.

За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться в святого бути милосердними. Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, що подорожують, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей і студентів, моряків, торговців, і лучників.

Старосинявський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.,

гімназія» ім.Олександра Романенка.