Фото без описуУ залі засідань відбулося спільне засідання двох депутатських комісій: Перша - з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, агропромислового комплексу та охорони навколишнього природного середовища (голова А.Лакуста) та друга - з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту (голова Г.Симчишина).

Засідання провів за дорученням депутатів Андрій Михайлович Лакуста.

На комісіях депутати обговорили детально усі питання, що виносяться на 41-шу чергову сесію селищної ради, внесли пропозиції та вивчили проекти рішень. У роботі комісій взяли участь: перший заступник селищного голови Андрій Карпушин, секретар селищної ради Наталія Гарник, заступник селищного голови Світлана Лакуста, керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів селищної ради.

Депутати після обговорення додатково внесли до порядку денного питання:

1. «Про внесення змін та доповнень до Комплексної Програми профілактики злочинності, покращення координації та повсякденної (оперативної) діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку на території Старосинявської селищної ради Хмельницької області»;

2. «Про затвердження переліку проектів, що реалізуються за рахунок субвенцій державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році.»;

Запропонували ці питання включити перед питанням «Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік»);

3.«Про затвердження «Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Старостинявський центр первинної медико – санітарної допомоги»;

4. «Про внесення змін до рішення від 10.08.2018р. № 01/2018 «Про розмір ставок орендної плати за землю на території Старосинявської селищної ради».

Фото без опису

Виникла окрема пропозиція спільного засідання двох постійних комісій - винести на обговорення питання «Про виділення коштів на фінансування оплати праці працівникам районної ради». Це питання безпосередньо стосується питання «Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік», оскільки потребує додаткового опрацювання, і проект рішення не поданий на розгляд усіх депутатів та в селищну раду.

На комісіях вирішили усі питання винести на розгляд 41-ої сесії.

За результатами роботи комісій.