ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНЕ СВЯТО ОБ’ЄДНАЛО МОЛОДЬ

Дата: 06.12.2018 16:35

У спортивному залі Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» ім. Олександра Романенка відбулося військово-спортивне свято з нагоди відзначення Дня Збройних сил України. З вітальним словом перед учасниками військово-спортивного свята виступив селищний голова Віталій Здебський, який побажав старшокласникам систематично займатися спортом, вести здоровий спосіб життя, мирного неба, здійснення юнацьких мрій та перемог командам під час змагань. Привітав учнівську молодь директор Старосинявського НВК Олександр Ткачук, бажаючи учасникам всього найкращого.

Також перед початком змагань виступив вчитель предмету «Захист Вітчизни» Василь Криницький, який ознайомив учасників з програмою проведення даного заходу.

Програма змагань включала виконання умінь і навичок з предмету «Захист Вітчизни»:

• одягання загальновійськового захисного комплекту;
  • спорядження магазину патронами АК-74;
  • неповне розбирання та складання автомату;
  • стрільба з пневматичної гвинтівки;
  • одягання протигазу;

Фізичної культури – поштовх 2 гирі по 16 кг, перетягування канату.

Проведено наступні конкурси: їжа сніданку та очистка картоплі на швидкість.

У напруженій боротьбі за активної підтримки вболівальників перемогла команда юнаків 11 –А класу «Вовки» (капітан команди Юрій Демчишин, друге місце за командою 11-Б класу «Незламні» - капітан Владислав Скрипник).

Команди були нагородженні грамотами Старосинявської селищної ради та відділу освіти, молоді, спорту, культури селищної ради, солодкими сувенірами, які вручили селищний голова Віталій Здебський та головний спеціаліст відділу Петро Скригунець.

Свято об’єднало учнівську молодь, відбувалося енергійно та захоплююче.

Відділ освіти, молоді, спорту, культури

виконкому селищної ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)