Фото без описуУ залі засідань адмінбудинку проходила робоча нарада, участь в якій взяли в.о. старост населених пунктів громади, керівники структурних підрозділів селищної ради. Перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин відкрив нараду, на якій обговорювали питання упорядкування сміттєзвалищ на території громади. Виступила начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради Наталія Дзюба щодо визначення місця розташування полігонів твердих побутових відходів, визначення місць для підготовки відповідних документів з метою отримання дозволів на виготовлення детального планування територій, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передбачення коштів із селищного бюджету на виконання заходів.

Відділ земельних відносин

виконавчого комітету селищної ради.