У приміщенні актової зали Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,гімназія» ім. Олександра Романенка відбувся районний етап гри Клубу Веселих та Найкмітливіших серед учнівських команд молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА» закладів загальної середньої освіти Старосинявщини. КВН «ХОМА» проводиться з метою розвитку патріотично-правового руху в регіоні, здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист прав та свобод молодого покоління, удосконалення морального виховання, підвищення правосвідомості, запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, організації змістовного дозвілля дітей.

У районних змаганнях за перемогу боролись дев’ять команд.

КВН «ХОМА» включав в себе такі конкурси: I етап – привітання (візитка), розминка, музичне домашнє завдання; II етап – привітання (візитка), ІІІ етап – розминка, музичне домашнє завдання.

Гра була дуже цікавою та напруженою. Вболівальники із захопленням спостерігали за виступами, хвилювалися і активно підтримували команди.

Коли ж настав час підводити підсумки перед журі постало нелегке завдання - обрати переможця.

Найкращий виступ підготувала команда «Екстрим» Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІст., гімназія» ім. О.Романенка. ЇЇ представники і стали переможцями. Друге почесне місце посіла команда «Повний атас” Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ст. а третє місце присуджене команді “Юність” Старосинявської ЗОШ І-ІІ ст. №1.

Після оголошення результатів переможців гри нагородили грамотами та цінними подарунками відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

Всі присутні отримали масу позитивних емоцій та насміялися від душі. Тепер команда «Екстрим» Старосинявського НВК готується позмагатися за першість КВН МППР «ХОМА» разом з командами – переможцями інших районів на обласному етапі гри 6 грудня 2018 р. в місті Хмельницькому.

П.Скригунець, головний спеціаліст відділу освіти, молоді,

спорту, культури виконавчого комітету

Старосинявської селищної ради.