Спартакіада школярів з баскетболу 3х3

Дата: 29.11.2018 13:21

З 16 по 27 листопада в спортивному залі Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» імені Олександра Романенка проходили змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів в рамках Спартакіади школярів Старосинявської ОТГ .

В категорії серед юнаків та дівчат 2001 року народження першість вибороли юнаки та дівчата команд Старосинявського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія" ім. О. Романенка, другу сходинку серед юнаків виборола команда Пасічнянського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, технологічний ліцей", а серед дівчат команда Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Третю сходинку серед юнаків виборола команда Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а серед дівчат - команда Дашковецького НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ".

В категорії серед юнаків та дівчат 2004 року народження першість вибороли серед юнаків команда Адампільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а серед дівчат команда Старосинявського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія" ім. О. Романенка, другу сходинку серед юнаків виборола команда Старосинявської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2, а серед дівчат команда Адампільської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Третю сходинку серед юнаків виборола команда Дашковецького НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ", а серед дівчат - команда Мшанецького НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ".

Команди-переможці братимуть участь в Спартакіаді Хмельницької області з баскетболу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)