ОБСТЕЖЕНО 29 ДІТЕЙ У СЕЛАХ ЗАЛІССЯ, ПОДОЛЯНИ

Дата: 26.11.2018 13:40

З метою надання медичної допомоги жителям Старосинявської громади працівниками КНП «Старосинявський ЦПМСД», відбувся виїзд в с. Залісся, с. Подоляни для надання медико-консультативної допомоги мешканцям цих сіл. Роботу очолювала сімейний лікар Новосинявської АЗП/СМ Кравчук В.І., сімейна медсестра Новосинявської АЗП/СМ Завальна З.В., крім того в складі бригади також працювала фельдшер ФП с.Подоляни Левчук О.М. У ході заходу медичними працівниками було оглянуто понад 143 жителів сіл, в тому числі 29 дітей; проведено лабораторні та діагностичні обстеження. Усім відвідувачам нагадували про важливість підписання декларації з сімейним лікарем, пацієнти отримали відповіді на найбільш поширені і болючі питання стосовно медичної реформи, в тому числі й реформування сільської ланки.

Ще раз, нагадуємо усім жителям Старосинявської громади! До кінця листопада вам потрібно підписати декларацію із сімейним лікарем, щоб ви гарантовано могли отримати доступну, якісну та безкоштовну медичну допомогу!

Старосинявський ЦПМСД.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)