Політичні ігрища ставлять під загрозу питання продовження децентралізації, – Володимир Гройсман

Дата: 19.11.2018 16:27

Продовження найбільш ефективної реформи Уряду України – децентралізації і зміцнення місцевого самоврядування – опинилося під загрозою через політичні ігрища і небажання окремих керівників працювати в інтересах людей. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

«У 2014 році я став лідером змін, і зараз, підкреслюю, я так само забезпечу лідерство і рух вперед», - наголосив Глава Уряду.

Він підкреслив, що зараз настав час конституційних змін, які визначать і закріплять процеси посилення повноважень і відповідальності місцевої влади.

«Ми готуємося і запропонуємо Верховній Раді новий етап децентралізації», - сказав Прем’єр-міністр.

Одночасно він звернувся до народних депутатів з проханням наводити приклади перешкоджання об’єднанню громад.

«Неприпустимо, коли люди об’єдналися – аби зріс їх бюджет, зарплати – і  хтось їм заважає. Ми будемо стояти на захисті інтересів людей. Дайте перелік тих, хто заважає (об’єднанню), ми передамо Президенту подання на звільнення», - додав Володимир Гройсман.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)