Фото без описуУ селі Пилявці відбулося справжнє свято для дітей. У маленькому селі, де мешкає до 400 жителів, представниками благодійного фонду «Разом з КЕРНЕЛ» організовано цікавий захід, на який завітали найменші мешканці.

В рамках договорів соціального партнерства із Старосинявською селищною радою, враховуючи побажання людей, керівники агрокомпанії закупили сучасний ігровий дитячий майданчик і подарували дітям.

Святкове відкриття дитячого майданчика відбулося радісно та урочисто. Представник фірми Олена Василівна Романенко та селищний голова Віталій Едуардович Здебський привітали найменших учасників свята і побажали їм миру, добра та радісних енергійних днів, проведених на свіжому повітрі на сучасному ігровому майданчику.

Відділ організаційно-кадрової роботи.