Кожного року за давньою традицією на початку листопада громадськість відзначає професійне свято – День працівників соціальної сфери. З нагоди цієї дати у районному Будинку культури відбулися урочисті заходи , організовані селищною радою.

Артисти РБК Зоя Ткачук та Ніла Лотишко відкриваючи урочистості, подарували вітальну пісню винуватцям події. Демонструвалися фото слайди, які відображали миті діяльності працівників кожної служби соціальної сфери, які діють на території громади. Вітання адресували працівникам селищний голова Віталій Здебський, голова РДА Василь Франчук, голова районної ради Василь Олійник, директор Територіального центру Петро Чорний, начальник Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Волковинський, які вручили грамоти, подяки працівникам соціальної сфери з нагоди професійного свята.

Селищний голова Віталій Здебський привітав усіх присутніх зі святом:

«Прийміть сердечні привітання з нагоди вашого професійного свята. Від імені депутатів селищної ради, виконкому селищної ради та особисто від себе щиро вітаю вас і висловлюю вдячність за вашу нелегку щоденну працю, благородні справи та вчинки, спрямовані на підтримку і допомогу людей з різними життєвими долями.

З цієї нагоди прийміть щирі побажання міцного козацького здоров’я, особистого щастя, мудрості і високого професіоналізму!
Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток. Зі святом вас!»

Голова громади нагородив грамотами селищної ради за сумлінну працю, добросовісне виконання своїх обов’язків та з нагоди професійного свята «Дня працівників соціальної сфери»:

1.Савчук Олену Володимирівну, соціального робітника Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг),

2.Каспрук Оксану Валеріївну, завідувача сектору опіки піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей Старосинявської районної державної адміністрації,

3. Поліщук Людмилу Анатоліївну, фахівця із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради,

4. Гноянко Світлану Миколаївну, головного спеціаліста відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Старосинявської районної державної адміністрації,

5. Коцупей Олену Василівну, головного спеціаліста відділу з питань праці, соціально-трудових відносин ,надання не грошової допомоги та послуг управління соціального захисту населення Старосинявської районної державної адміністрації,

6.Наконечну Світлану Володимирівну, вчителя –реабілітолога комунальної установи Старосинявський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія» Старосинявської селищної ради,

7. Зайчук Валентину Іванівну, кухаря комунальної установи Старосинявський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія» Старосинявської селищної ради,

8. Свириденко Любов Василівну, провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

Мелодійними піснями вітали працівників соціальної сфери артисти районного будинку культури, звучали слова «Многая літа…», гарного настрою додавали осінні квіти та теплі привітання.

Організаційно-кадровий відділ