«НАДВЕЧІР’Я» - КЛУБ ЗА ІНТЕРЕСАМИ І ДЛЯ ДУШІ

Дата: 05.11.2018 17:27

У Старосинявській центральній районній бібліотеці розпочав роботу клуб за інтересами «Надвечір’я». Кожна людина повинна прагнути розкритися і реалізувати себе в цьому житті. І неважливо, коли людина розкриється як творча особистість, адже це може статися як у дитинстві, так і в похилому віці.

Найголовніше, щоб розкриття таланту все-таки сталося. Наша бібліотека завжди гостинно зустрічає своїх учасників новоствореного бібліотечного клубу за інтересами "Надвечір'я”, який ставить своєю основною метою та самоціллю в Старій Синяві бути центром відпочинку і спілкування людей поважного віку, працювати з читачами похилого віку, користувачами, для яких книга та спілкування є єдиним віконцем у великий світ, а слово “читати” рівноцінне поняттю “жити”. У стінах бібліотек кожен знаходить для себе необхідну інформацію й розраду, може цікаво та з користю провести вільну годину, вирватись з обіймів самотності та невідомості. Члени клубу отримують психологічний комфорт від спілкування, діляться душевним теплом, знаходять розраду у буденних клопотах, відчувають доброзичливість.

Старосинявська ЦРБ.

Коментарі:

Депутат
2018-11-08 11:53:40

Молодці! Гарно придумали. Стршим людям, як нікому, необхідне спілкування.

Мирон Лушней
2018-11-06 14:35:55

Це дуже гарно, корисно та приємно, можна також запрошувати людей інших сфер. не тільки культури, мистецтва чи т. п., але також можна запрошувати до діалогу з молодими людьми (старші з молодшими), священиків, (щоб люди більше пізнавали Бога а також щоб було відчуття близької відкритості духовенства до людей), лікарів, та інших галузей, кому що цікаво.