Хмельницька область, Хмельницький район

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА ІЗ в.о. СТАРОСТ

Дата: 01.11.2018 14:37

У селищній раді відбулася робоча нарада із виконуючими обов’язки старост сіл громади, яку провела керуюча справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук . Розглянуто наступні питання:

• організація заходів із наведення благоустрою пам’ятних місць, де відбувалися захоронення жертв Голодомору 1932-33 років в населених пунктах Старосинявської ОТГ;
  • організація та проведення заходів із вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні в кожному населеному пункті громади, на виконання Указу Президента України від 26 листопада 2016 року №523 «Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу» та на основі листа Адміністрації Президента України від 16.10.2018р. №04-01/2630, що надійшов до селищної ради.

Під час робочої наради обговорено поточні напрямки робіт із поновлення даних по господарського обліку та ведення документації в.о. старост і діловодами селищної ради.

Організаційно-кадровий відділ.