Обговорено організацію роботи по забезпеченню пільгового населення громади засобами реабілітації

Дата: 30.10.2018 09:24

29 жовтня відбулась робоча нарада, яку провела заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста. Участь в нараді взяли головний лікар центральної районної лікарні Віталій Макогонський, завідувач поліклініки Максим Буздиган, лікар-реабілітолог Надія Ананьєва, начальник управління соціального захисту населення Михайло Косташ, заступник начальника управління соціального захисту населення Тетяна Полюляк, головний спеціаліст  з надання негрошової  допомоги та послуг управління Олена Коцупей.

На нараді розглядалось питання організації роботи щодо забезпечення пільгових категорій населення громади технічними та іншими засобами реабілітації. Розглянуто та обговорено зміни до чинного законодавства, узгоджено  подальші напрямки щодо організації процесу  реабілітації людей з інвалідністю, в тому числі учасників АТО.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)