Фото без описуЯк буде відзначено пам’ятну дату 370-у річницю Пилявецької битви на Старосинявщині? Про це обговорювали під час розширених засідань оргкомітету в Старосинявській селищній раді з нагоди проведення  та організації заходів з цієї нагоди.

ПИЛЯВЕЦЬКА БИТВА 1648 року відома в історії України як одна з найвизначніших і переможних для українського війська битв часів Національно-визвольної війни українського народу 1648–1658. Вона відбулась на берегах р. Іква біля с. Пилявці (нині с. Пилява Старосинявського р-ну Хмельницької обл.) під керівництвом гетьмана  Богдана Хмельницького.

Оргкомітет провів голова об’єднаної територіальної громади Віталій Едуардович  Здебський  за участю заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлани Лакусти, першого заступника селищного голови Андрія Карпушина, керуючого справами апарату селищної ради Оксани Бондарчук, начальника відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету  селищної ради  Богдана Німця, начальника КП «Старосинявський комунгосп» Ігора Федорчука, директора Старосинявського РЕМ Олега Черниша, в.о. начальника РС ГУ ДСНС в Хмельницькій області Мирослава Явдощука, начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Олександра Пузирука, начальника Старосинявського відділення Старокостянтинівського ГУ НПУ Сергія Дулепова, заступника начальника Олександра Пасічника, головного лікаря КП «Старосинявська ЦРЛ» Віталія Макогонського, начальника організаційно-кадрової роботи апарату селищної ради Любові Яцишиної та працівників селищної ради.

Члени організаційного комітету обговорили план заходів, які розпочнуться в суботу 21.09.2018р. о 10.00 год. в с.Пиляві, визначили перелік офіційних заходів з нагоди проведення 370-ої річниці Пилявецької битви на Пилявецькому полі біля Кургану Козацької Слави із залученням в.о.старост, працівників сільських Будинків культури та клубів, діловодів, бібліотек, визначилися із проведенням різних виставок, детально обговорили організаційно-господарські питання з нагоди святкування.

Друге розширене засідання оргкомітету відбулося на Пилявецькому полі, куди виїхали члени оргкомітету із селищним головою: наочно розглянуто схему розташування делегацій області, палаток та яток, які мають встановити приватні підприємці. Обговорено та розпочато вирішення господарських питань: освітлення, благоустрою території, пам’ятних місць та облаштування умов перебування гостей.

Члени організаційного комітету  визначили перелік заходів з нагоди проведення 370-ої річниці Пилявецької битви.

Прес-служба ОТГ.