Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 10  вересня 2018 року   смт  Стара Синява                     

№ 72/2018-р

 

 

 

 

Про скликання  39 –ї    чергової  сесії  Старосинявської  селищної  ради VII скликання

 

Керуючись пунктом 8  статті 42, пунктом  9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  та у зв’язку з необхідністю:

 

1. Скликати  тридцять дев’яту чергову  сесію Старосинявської  селищної ради VІІ скликання    19  вересня 2018 року  о 10 годині  ранку в  адмінбудинку  (великий  зал)  в смт. Стара Синява, вул. Івана Франка,8 з  таким  порядком  денним:

 

 1. Про внесення змін та доповнень до Програми «Питна вода»  Старосинявської селищної ради на 2016-2020 роки.
 2. Про внесення змін та доповнень  до «Програми природоохоронних заходів з охорони  навколишнього середовища Старосинявської селищної ради на 2017 -2021 роки».
 3. Про затвердження Програми надання соціальних послуг Старосинявським центром соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради на 2018-2020 роки.
 4. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.
 5. Звіт про  виконання селищного бюджету за І півріччя 2018 року.
 6. Про передачу водопроводу с.Липки комунальної власності Старосинявської  селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 7. Про передачу водопроводу по вулиці Привокзальна  в  с.Адампіль  комунальної власності Старосинявської  селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявсьький центральний водоканал №1».
 8. Про передачу водопроводу с.Гончариха  комунальної власності Старосинявської  селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 9. Про передачу водопроводу с.Мшанець  комунальної власності Старосинявської  селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 10. Про передачу водопроводу с. Перекора  комунальної власності Старосинявської  селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 11. Про передачу водопроводу с.Пилявка комунальної власності Старосинявської  селищної ради з балансу Старосинявської селищної ради в господарське відання на баланс КП «Старосинявський центральний водоканал №1».
 12. Про  внесення змін до рішення  сесії Старосинявської селищної ради  від 13.07.2017р.  №2 «Про встановлення  плати  за землю  на території  Старосинявської селищної ради».
 13. Про внесення змін до рішення від 11.05.2018р. №02/2018 «Про внесення змін до рішень».

2. Запросити на сесію: депутатів селищної  ради; голову  Старосинявської районної ради  Франчука В.В.; заступника  начальника Красилівської ОДПІ – начальника  Старосинявського відділення  Вікарську Н.М., керівників  установ та організацій:  головного лікаря КП «Старосинявська  центральна районна  лікарня»  Макогонського В.М.; начальника відділу  освіти, молоді, спорту  та культури  виконавчого комітету  селищної ради  Пузирука О.М., начальника відділу культури, національностей, релігії та туризму виконавчого комітету  селищної ради Німця Б.П., директора Старосинявського  центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія» Герасимчук І.В., директора Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг») Чорного П.В., директора Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради Шостацьку І.В., виконуючого обов’язки головного лікаря Старосинявського  районного ЦПМСД Стаднік Є.В.,  директора  Старосинявського РЕМ Черниша О.В.; начальника  КП «Старосинявський  комунгосп» Федорчука І. Ю., директора КП «Центральний  водоканал №1» Коломійця М.Д., начальника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області майора поліції Дулєпова С.О., в.о.редактора районної газети «Колос»  Біловус Н.Б., виконуючих обов’язки старост.

3. Дане  розпорядження  оприлюднити на офіційному сайті  селищної ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

    

  Селищний голова                                                                             В.Е.Здебський