Хмельницька область, Хмельницький район

Цілодобово в режимі «онлайн» громадянам доступні 14 е-послуг

Дата: 07.09.2018 16:57

Держархбудінспекцією України спільно з Державним агентством з питань електронного урядування запущено низку електронних сервісів надання адміністративних послуг у сфері містобудівної діяльності. На сьогодні цілодобово в режимі «онлайн» громадянам та бізнесу доступні 14 е- послуг у будівництві.

Серед останніх новацій - перша в Україні повністю автоматизована електронна послуга - подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт, що здійснюються на підставі будівельного паспорта.

Її унікальність у повному виключенні з процесу посадових осіб. Маючи доступ до Інтернету, користувач може, не виходячи з дому, за декілька хвилин оформити право на будівництво та не витрачати час на очікування розгляду звернення працівниками відповідного органу. Програма автоматично обробляє дані та надсилає відповідь про реєстрацію повідомлення, чим усуває будь-які корупційні ризики та людський фактор.

І.Дунаєвська,   начальник відділу -

головний архітектор області.