НАВОДИЛИ БЛАГОУСТРІЙ

Дата: 19.07.2018 17:33

Працівниками КП «Старосинявський комунгосп»   здійснено обрізку кущів  біля тротуарів на  вул. Івана Франка та  Грушевського.  Організовано прибирання територій  у Старій Синяві та вивезення твердих побутових відходів. У центрі містечка  у квітниках, що розміщені на площі та центральній вулиці селища Грушевського, висаджено 200 кущів чорнобривців та айстрів.

За основу  забезпечення  належного благоустрою  на території Старосинявської громади взято Правила благоустрою населених пунктів селищної ради , які затверджено на сесії.  Котрі є обов’язковими для виконання кожним мешканцем, власником будівлі, господарського двору чи торгового закладу.   Тому  КП  «Старосинявський комунгосп» нагадує мешканцям багатоповерхівок і домогосподарств  про дотримання  Правил благоустрою, попереджає, що за порушення та засмічення прилеглих територій  штраф 340  грн.

КП «Старосинявський комунгосп»