ВСТАНОВЛЕНО НОВІ ЗУПИНКИ

Дата: 19.07.2018 17:34

Депутати селищної ради  на сесії розглянули питання  закупівлі зупинок в селах, де вони необхідні.  Працівниками комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» встановлено  автобусні зупинки у населених пунктах громади: Мисюрівка, Бабине, Адампіль, Паньківці.  Працівники комунгоспу допомогли провести роботи із встановлення зупинок. Активно  взяли участь у  роботі  в.о. старост Володимир Бортник (с.Мисюрівка) та Дмитро  Сідорук (с. Бабине).

Завдяки виконанню угод соціального партнерства – співпраці селищної ради із  благодійним фондом  «Разом з КЕРНЕЛ»  планується встановлення автобусних зупинок  в с.Заставці, Щербані,  Іванківці.

Прес-служба ОТГ.