ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Дата: 27.06.2018 13:27

Перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин провів засідання виконавчого комітету селищної ради, у роботі якого взяли участь 20 членів виконкому.

Розглянуто питання:

• Про надання дозволу приватному підприємству «Продюсерський центр «Гастролі в Україні» на встановлення циркового намету, про що повідомив Андрій Карпушин, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Розглянуто блок питань

• « Про уточнення поштових адрес» та
  • Про зміну статусу квартири, інформувала Людмила Стегніцька, завідувач сектору архітектури, містобудування виконкому селищної ради.
  • Про прийняття на обслуговування до територіального центру, інформувала Світлана Лакуста, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  • Про затвердження актів обстеження зелених насаджень та надання дозволу на зріз дерев на території Старосинявської селищної ради, інформував Дмитро Осадчук, головний спеціаліст відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради.

Перший заступник підсумував роботу засідання виконкому.

Відділ організаційно-кадрової роботи

апарату селищної ради.