Фото без опису28 грудня 2023 р. в 10:00 в приміщені Старосинявської селищної ради за адресою:  вулиця Івана Франка, буд.8, смт. Стара Синява Хмельницького району Хмельницької області, з метою врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні відбудуться громадські слухання щодо розгляду проекту місцевому рівні «Детального плану території земельної ділянки зі зміною цільового призначенння із земель «для ведення особистого селянського господарства» в землі 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на земельну ділянку кадастровий номер 824482000:06:016:0021 (площею 1.5 га.), розташовану за межами села Заставці на території Старосинявської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області», розробником якого є Фізична особа-підприємець Радзіховська Катерина Олексіївна, м. Хмельницький.

Звертаємо увагу, що всі зацікавлені особи мають право подати свої пропозиції по врахуванню громадських інтересів, які будуть розглядатися на громадських слуханнях, відповідно до законодавства.

Пропозиція до Детального плану території подається у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.