Фото без описуВідповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Старосинявська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки, з метою зміни цільового призначення, площею 1,0 га з кадастровим номером 6824455100:01:015:0502 призначенням 03.03 «Для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соц. допомоги», яка знаходиться за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н., смт. Стара Синява, вул. Грушевського, 15.» на цільове призначення 02.03 «Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку».

 Прийняття рішення про затвердження містобудівної документації покладається на Старосинявську селищну раду Хмельницької області.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту детального плану території.

Ознайомитися з проектом детального плану території та подати свої зауваження і пропозиції можна за адресою: 31407, Хмельницька обл., Старосинявський р-н., смт Стара Синява, вул. Івана Франка, буд. 8.; Електронна пошта: https://selichna_ss@ukr.net.

Відповідальна особа: Завідувач сектору архітектури, містобудування виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Стегніцька Людмила Петрівна.

Термін подання зауважень та пропозицій становить 30 днів і триватиме до  10.05.2024 року. Пропозиції та зауваження подані після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадське обговорення детального плану території відбудеться 10.05.2024 року за адресою: смт. Стара Синява, вул. Івана Франка, буд. 8.