Волонтери відвідали діток Героїв

Зимові свята – найяскравіша пора для діток. Досить непросто в умовах війни подарувати їм теплі радісні хвилини, захистивши від усього поганого і злого… За справу взялися волонтери БФ «Перемога у серці» (керівник Раїса Туранська), котрі придбали солодкі  подарункові набори для дітей Героїв АТО/ООС.

Миру, злагоди і добра в новому році

Сьогодні до  зимових свят у рамках співпраці Старосинявської селищної ради з аграрними підприємствами, за підтримки Хмельницької районної військової адміністрації солодкі подарунки до свят отримували найменші жителі громади, дітки Героїв- захисників України.

Світлій пам’яті Героїв…

Сьогодні  на центральній площі селища біля Стели пам’яті Героям відбулася поминальна служба із вшанування світлої пам’яті наших земляків - військових Героїв, які загинули в російсько-українській війні.

Підтверджено почесне звання «Народний аматорський колектив»

Ансамбль  народних інструментів викладачів КЗ «Старосинявська ДМШ» створено в 2005-му році викладачем школи Карпушиним Володимиром Борисовичем. На даний час в ансамблі нараховується 5 учасників: Владовська Оксана Василівна, Горуха Євген Миколайович, Вікарський Павло Іванович, Кучер Сергій Михайлович. В репертуарі ансамблю обробки українських  народних пісень і танців, твори вітчизняних і зарубіжних композиторів-класиків, а також сучасних авторів. Постійно колектив приймає участь у різноманітних масових заходах району, участь в обласних конкурсах.

Подарунки з нагоди різдвяно-новорічних свят

За підтримки аграріїв Андрія Сопрука, Віталія Манзюка, Олександра Миколайця, Олега Миколайця, Михайла Ганаха, Олександра Голомаха родини, котрі знаходяться у складних життєвих обставинах, проживають на території громади, отримали подарунки з нагоди різдвяно-новорічних свят.

Розглянули питання змін до селищного бюджету

Вчора селищний голова Віталій Здебський провів  засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 32 члени виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять загиблих Героїв. Під час роботи виконавчого комітету розглянуто та прийнято рішення:

Працювала адміністративна комісія

Завершуючи  2023 рік,  у селищній раді  протягом двох тижнів працювала адміністративна комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Голова адмінкомісії Надія Вікарська проводила засідання, в якому  брали участь   всі члени комісії згідно реєстраційного листа.

Акцію підтримки продовжуємо

У цей складний період для нашої України  кожен має підтримувати наших бійців на передовій. І  всі ми  небайдужі жителі сіл Залісся і Подоляни організувалися  та  активно долучилися до акції підтримки наших захисників.

У п’ятницю відбудеться поминальна служба

Шановні жителі Старосинявської громади! 29 грудня 2023 року в центрі селища Стара Синява о 10.00  відбудеться  захід із вшанування пам’яті ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ, захисників УКРАЇНИ, які  загинули  під час російсько-української війни. Місце проведення: центральна площа селища, біля  Стели пам’яті Героям. Прозвучить поминальна молебень. Вшануймо подвиг наших земляків! Світла і вічна пам'ять.