П’ятнадцята позачергова сесія

18 серпня 2021 року в Старосинявській селищній раді відбулася п’ятнадцята позачергова сесія під головуванням Старосинявського селищного голови Віталія Здебського.

Відбулась чотирнадцята позачергова сесія ради

Відповідно до розпорядження Старосинявського селищного голови від 11 серпня 2021 року №101/2021-р. «Про скликання чотирнадцятої позачергової сесії Старосинявської селищної ради» 13 серпня відбулась чотирнадцята позачергова сесія ради, яку провів селищний голова Віталій Здебський.

ВІДБУЛАСЯ ДВАНАДЦЯТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАДИ

19 липня о 10 годині  ранку у великому залі засідань відбулося пленарне засідання 12- ої позачергової сесії селищної ради, яке відкрив та провів селищний голова Віталій ЗДЕБСЬКИЙ.

Відбулась восьма позачергова сесія

У зв’язку із включенням КНП «Старосинявська центральна районна лікарня» до Переліку закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з хворобою COVID-19, виникла невідкладна потреба у придбанні для центральної районної лікарні необхідного медичного та технологічного обладнання і медикаментів.

Завершила роботу сьома сесія ради

В Старосинявській селищній раді завершилась сьома сесія ради восьмого скликання. Сесія складалась з засідань постійних комісій та двох пленарних засідань ради.

Відбулася 6-а чергова сесія

Завершила роботу шоста чергова сесія Старосинявської селищної ради, яку провів селищний голова Віталій Здебський за участю 23 депутатів та голови Хмельницької районної ради Олександра Чорнієвича. Розглянуто понад 120 питань порядку денного, прийнято відповідні рішення. Робота сесії тривала майже 8 годин.