Фото без опису15 липня цього року завершила свою роботу двадцять шоста чергова сесія Старосинявської селищної ради восьмого скликання.

Двадцять шоста сесія ради включала в себе засідання постійних комісій ради, які відбулись згідно графіка засідань постійних комісій, та пленарне засідання ради.

На засіданнях постійних комісій депутатами було детально розглянуто такі питання:
1.    Про внесення змін до таблиці 1, додатку 3.3, пункту 1.3 рішення Старосинявської селищної ради від 09.06.2022 № 75-22/2022 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Старосинявської селищної ради».
2.    Про перейменування вулиці Кривоніса в смт. Стара Синява.
3.    Про звіт про виконання «Програми забезпечення  містобудівною документацією населених   пунктів на території Старосинявської  селищної ради  на  2017 – 2021 роки».
4.    Про внесення змін до рішень Старосинявської селищної ради №4-5//2021від 29.01.2021 р. ,,Про прийняття нежитлового приміщення приватного підприємства ,,Редакція газети ,,Колос” в комунальну власність Старосинявської селищної ради”(зі змінами та доповненнями) та №5-5/2021р. від 29.01.2021р. ,,Про прийняття нежитлового приміщення ,,Старосинявської центральної районної аптеки №46” в комунальну власність Старосинявської селищної ради” (зі змінами та доповненнями).
5.    Про утворення комунальної  установи  «Старосинявська місцева пожежна охорона»  Старосинявської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області.
6.    Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення в постійне користування.
7.    Про внесення змін до договору  оренди землі.
8.    Про  внесення змін до рішень  восьмого скликання 2022 року.
9.    Про затвердження  проекту із землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки.
10.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в постійне користування.
11.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення.
12.     Різне.
За результатами розгляду депутатським складом прийнято відповідні рішення.