На виконання вимог Закону України від 11 вересня 2003 року №1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” оприлюднюється проєкт рішення Старосинявської селищної ради «Про розмір ставок орендної плати за землю на території Старосинявської селищної ради».

Проєктом регуляторного акта передбачається створити рівні права і можливості для всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території Старосинявської селищної ради, задоволення потреб громадян та забезпечити надходження до загального фонду селищного бюджету, що забезпечить фінансування програм.  

Розробник проєкту – Управління фінансів виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту рішення від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань будуть прийматися до розгляду упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті селищної ради http:// http:/starosynjavska-gromada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції просимо надавати в письмовій формі на електронну адресу: selіchna_ss@ukr.net або поштою на адреcу Старосинявської селищної ради: вул.Івана Франка, буд. 8, смт Стара Синява, Хмельницька обл., 31400.

 тел. 03850 2-10-89, 03850 2-14-21