Світлій пам’яті захисників України ФОТО

Світлій пам’яті захисників України

На центральній площі селища біля Стели пам’яті Героям відбулася поминальна служба із вшанування світлої пам’яті наших земляків - військових Героїв, які загинули в російсько-українській війні.

Відбулося засідання виконкому ФОТО

Відбулося засідання виконкому

Заступник селищного голови Андрій Карпушин провів засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 26 членів виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять загиблих Героїв.

Сергій Коцупей: річниця загибелі Героя ВАЖЛИВО

Сергій Коцупей: річниця загибелі Героя

Сьогодні, 25 січня 2024 року, минає річниця як у боях за Україну героїчно загинув Коцупей Сергій Миколайович на території Донецької області. Світла пам'ять Герою! Сергій Коцупей народився 17 листопада 1989 року в селі Бабине Старосинявського району, Хмельницької області.

З 19 стало 6 – заради оптимізації діяльності НОВИНИ

З 19 стало 6 – заради оптимізації діяльності

Задля оптимізації процесів, поліпшення рівня керованості підрозділів, удосконалення послуг, що надаються Товариством – в АТ «Хмельницькобленерго» здійснено об’єднання районів електромереж. Для того, щоб з’ясувати деталі об’єднання та їх вплив на споживачів відділ зв’язків з громадськістю звернувся до директора технічного АТ «Хмельницькобленерго» Олексія ФІЛІПЧУКА.

Відбувся прийом громадян ФОТО

Відбувся прийом громадян

Селищний голова Віталій Здебський провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало 3  осіб, які зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих та робочих питань.  Їм детально надано роз’яснення.

Продовжуємо  допомогу ЗСУ ФОТО

Продовжуємо допомогу ЗСУ

Кожен справжній українець має за честь  виконати  основне завдання з тилу – підтримки та всеможливої допомоги наших бійців на передовій.  До акції підтримки захисників мирних земель України активно долучилися працівники культури Старосинявської громади, котрі об’єдналися для важливої місії допомоги ЗСУ спільно з органами місцевого самоврядування.

Старосинявська багатопрофільна лікарня отримала допомогу ФОТО

Старосинявська багатопрофільна лікарня отримала допомогу

Комунальне некомерційне підприємство «Старосинявська багатопрофільна лікарня» висловлює подяку депутату Старосинявська селищної ради Олександру Дмитровичу Миколайцю за надану гуманітарну допомогу, а саме – 300  медичних халатів та 2 тисячі бахіл для працівників відділень лікарні та пацієнтів.

Година державності  «Україна соборна, моя гордість і слава» ФОТО

Година державності «Україна соборна, моя гордість і слава»

Сьогодні, 22 січня 2024 року, в читальному залі комунального закладу «Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради» відбулася година державності «Україна соборна, моя гордість і слава», присвячена Дню Соборності України.