«Пакунок малюка»: як отримати найнеобхідніше для новонародженого ВАЖЛИВО

«Пакунок малюка»: як отримати найнеобхідніше для новонародженого

Кожна  сім’я,    в якій народилася дитина, має право на отримання від держави одноразової допомоги у вигляді «пакунка малюка» (бебі бокса). Це – набір із понад 90 якісних засобів та виробів – усе, що точно знадобиться в перші місяці для догляду за немовлям: підгузки, пелюшки, ковдри, матрац, рушник, засоби гігієни, іграшки тощо.

Відбулося засідання виконкому ФОТО

Відбулося засідання виконкому

Сьогодні селищний голова Віталій Здебський провів  засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 33 члени виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять загиблих Героїв.

Сьогодні День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ФОТО

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Представники селищної ради, рятувальники Хмельницького районного управління Головного Управління ДСНС України в Хмельницькій області, вшановуючи ліквідаторів на Чорнобильській АЕС, враховуючи вимоги воєнного стану в країні, поклали живі квіти до Пам’ятного знаку чорнобильцям в центрі селища. Вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Хакерська атака на "Київстар" відбулась через обліковий запис співробітника компанії ВАЖЛИВО

Хакери уразили кіберзахист українського оператора мобільного зв'язку "Київстар" через обліковий запис одного зі співробітників Про це заявив президент компанії Олександр Комаров в ефірі телемарафону.

Простір для ветеранів ФОТО

Простір для ветеранів

Відповідно до рішення сорок другої чергової сесії восьмого скликання № 38-42/2023 від 04.10.2023 року при Старосинявському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було створено  відділ «Ветеранський простір».

Працюємо для підтримки захисників ФОТО

Працюємо для підтримки захисників

Старосинявська громада відправила черговий транш допомоги нашим захисникам. Продовжуємо працювати в тилу для всебічної підтримки українських захисників.За сприянням  селищного голови Віталія Здебського та активної підтримки праціників селищної ради, старост населених пунктів   передали бійцям - представникам однієї з військових частин, де служать наші земляки, необхідні  речі за їхнім зверненням - балони.

Рекомендації населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів та дій при загрозі вчинення терористичного акту ВАЖЛИВО

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.