ВІДБУВСЯ  ЧЕРГОВИЙ  ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Сьогодні у селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Надія Вікарська.  На прийомі побувало 6 жителів громади, які зверталися із актуальними питаннями сьогодення та особистими питаннями:

КУПАЛЬСЬКІ ВОГНІ У СЕЛАХ ГРОМАДИ

По-особливому чарівні літні вечори на Івана Купала, здавна відомого свята. У селах Теліжинці, Івки старости та місцеві орендарі земель, селищний голова організували та провели цікаві купальські вечори для місцевих жителів. Неповторної теплої атмосфери було свято Івана Купала.

100 років Українському товариству мисливців і рибалок (УТМР)

Початок діяльності Української спілки мисливців  і  рибалок,  наймасовішої і найбільш популярної  громадської організації,  покладений 10 липня 1921 р. в м. Харкові, коли  за ініціативою існуючої  у той час  при  Народному  комісаріаті  землеробства (НКЗ)  УРСР  Центромисливства, був  скликаний 1-й з'їзд, на  якому мисливці  і  рибалки  об'єдналися у   Всеукраїнську спілку мисливців  і  рибалок (ВУСМР).

«Ой, на Івана Купала» у СТАРІЙ СИНЯВІ

Уже стало гарною традицією для старосинявців проводити театралізоване дійство на березі річки Ікви з нагоди свята Івана Купала. І цього року з 6 на 7 липня Старосинявською селищною радою за підтримки народного депутата України Віктора Бондаря та агрокомпанії КЕРНЕЛ ТОВ «Енселкоагро» - начальника відділу соціальної політики Олени Романенко організовано та проведено  театралізоване дійство  з нагоди свята Івана Купала. На березі річки Ікви, не зважаючи на хмарну погоду, зібралося багато люду. Відповідальні служби забезпечили благоустрій та безпеку місця проведення, організували купальське багаття, встановлено батути, підготовлено гарячі українські страви – юшка, каша, святкові короваї для учасників свята, морозиво, круасани для діток.

ПОДЯКА

Старосинявська селищна рада від імені голови громади Здебського Віталія Едуардовича, депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради, мешканців громади висловлює щиру Подяку за надану допомогу в проведенні заходу на свято Івана Купала

У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ФАКТІВ ПІДГОТОВКИ ДО СКОЄННЯ ПРОТИПРАВНИХ ДІЙ

Служба безпеки України закликає мешканців Хмельниччини не втрачати пильність і, у разі виявлення фактів підготовки до скоєння протиправних дій, невідкладно інформувати правоохоронців. За телефоном гарячої лінії СБУ в області (0382) 65-12-57 або на електронну поштову скриньку usbu_hml@ssu.gov.ua громадяни можуть повідомити у випадку, якщо ви:

“Депутатські гроші”: понад 60% суми субвенцій для Хмельниччини Кабмін виділив на ЖКГ та інфраструктуру

У травні Кабмін розподілив на Хмельниччину близько 60 мільйонів субвенцій. Понад 60% цих коштів передбачено на житлово-комунальне господарство та інфраструктуру. А найбільша сума субвенцій, 13 мільйонів гривень, дісталася виборчому округу №191, який у Верховній Раді України представляє нардеп Віктор Бондар, співголова депутатської групи «Партія «За майбутнє».

ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО Купальського вечора

Голова громади Віталій Здебський провів засідання оргкомітету  щодо організації та проведення відомого за часів Київської Русі свята Івана Купала. Це свято стало візитівкою Старосинявської громади й одним з улюблених святкових заходів для жителів громади. Участь в оргкомітеті взяли відповідні служби – рятувальники, РЕМ, відділ культури, національностей, релігій та туризму; відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради, Територіальний центр, КП СКЛП «Діброва», КП «Старосинявський комунгосп», Кп «Старосинявський ЦВ №1», офіцери поліції та працівники селищної ради.

ПІДТРИМАТИ І НАДАТИ ДОПОМОГУ – ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ ЦЕНТРУ

Працівники Старосинявського ЦСССДМ здійснюють роботу з надання соціальних послуг тим, хто їх найбільше потребує. Так, працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з поліцейським офіцером громади Віталієм Біликом здійснено виїзди в населені пункти громади, а саме с. Іванківці, с. Уласово Русанівка та смт. Стара Синява, у яких відвідали сім’ї, що перебувають на обліку центру.