Відбулося засідання виконавчого комітету ФОТО

Відбулося засідання виконавчого комітету

Перший заступник селищного голови Олександр Попик провів он-лайн засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 37 членів виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять загиблих Героїв.

Відродити давні українські  традиції ФОТО

Відродити давні українські традиції

У Пасічнянському сільському Будинку культури директором закладу Валентиною Семенюк організовано захід з відродження давніх українських традицій -  Вечорниці на Андрія "Ходімо до нас калиту кусати".

«Наш світ без насильства» ФОТО

«Наш світ без насильства»

У рамках акції «16 днів проти насилля»,  на базі бібліотеки для дітей відбувся професійний діалог, в якому взяли участь: в.о. директора Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Шуляк, завідувач Старосинявською бібліотекою для дітей Любов Зваричук,  головний юрист Летичівського бюро правової допомоги Оксана Куцоконь, начальник відділу з питань соціального захисту населення Олена Карпович, поліцейські офіцери громади Сергій Хоменко та Віталій Білик, координатор Хабу цифрової освіти Алла Паламарчук, мама юних користувачів бібліотеки для дітей Ірина Камінна.

«Поруш тишу!» ФОТО

«Поруш тишу!»

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, гендерна нерівність, дискримінація та приниження. На жаль, і сьогодні це поширена проблема в українському суспільстві. Фізичне та емоційне насильство, булінг, мобінг, цькування, ізоляція, сексуальне насильство в інтернеті та в житті – це соціальні біди, з якими необхідно боротися.

Запобігти насиллю в родинах ФОТО

Запобігти насиллю в родинах

Працівниками соціальних служб селищної ради – Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей регулярно здійснюються виїзди у населені пункти громади з метою надання допомоги та консультацій родинам, котрі опинилися у складних життєвих обставинах.