Фото без описуПерший заступник селищного голови Олександр Попик провів он-лайн засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 37 членів виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять загиблих Героїв.

Під час роботи виконавчого комітету розглянуто та прийнято рішення з наступних питань:

1.Про  надання дозволу, про що доповів заступник селищного голови Андрій Карпушин, питання стосувалося надання допомоги дровами для місцевого  10-го відділу  Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

2. Про затвердження висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради, повідомила головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу селищної ради Галина Паращина.

3.Про створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Старосинявської селищної ради, інформував головний спеціаліст відділу комунального майна, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконкому селищної ради Віктор Паціюк.

У розділі «РІЗНЕ» перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик підбив підсумки роботи, зосередивши увагу  членів виконавчого комітету на цілеспрямованій роботі із благоустрою ділянок доріг – розчистки  під час заметілі, підсипання доріг в зимову негоду, дотримання температурного режиму в закладах соціальної сфери.

За матеріалами виконкому.