ФОТО

Сьогодні День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Представники селищної ради, рятувальники Хмельницького районного управління Головного Управління ДСНС України в Хмельницькій області, та чорнобильці, вшановуючи ліквідаторів на Чорнобильській АЕС, враховуючи вимоги воєнного стану в країні, поклали живі квіти до Пам’ятного знаку чорнобильцям в центрі селища. Вшанували загиблих хвилиною мовчання.

ІДЕНТИФІКАЦІЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН - ОБОВ’ЯЗОК КОЖНОГО ВЛАСНИКА

Реєстрація тварин є частиною державної політики, що приводить законодавство України у відповідність до законодавства Європейського Союзу та впроваджується на державному рівні в галузі тваринництва і відтак є обов’язковою для господарств всіх форм власності.

Будьте в безпеці!

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) , за підтримки координатора ОБСЄ з питань боротьби з торгівлею людьми, в контексті попередження ризиків сексуальної та трудової експлуатації українських жінок та дітей з числа біженців у європейських країнах, знайомимо з інформацією про ризики торгівлі людьми та ресурсами для уникнення таких ризиків, включаючи інформацію про номери гарячих ліній та контакти агенцій, що допомагають постраждалим.

Відбулося засідання виконкому

У селищній раді проходило засідання виконавчого комітету, яке провів перший заступник селищного голови Олександр Попик. Участь в роботі виконкому взяли 29 членів. Обговорено та прийнято рішення з наступних питань.

ВАЖЛИВО

Яка ситуація сьогодні із захворюванням на COVID-19?

Хоча з початком грудня було виявлено багато хворих, проте на сьогодні ситуація стабілізується. Про це інформує заступник головного лікаря КНП «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» Валентина КИЦУН.

ВАЖЛИВО

Голови громад Хмельниччини виступили проти скандального законопроекту щодо містобудівної реформи

На розгляді Верховної Ради України перебуває законопроєкт №5655 про зміну системи містобудування, розгляд якого у другому читанні очікується 13 грудня 2022 року. Асоціація міст України вже неодноразово зверталася до Голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради з проханням спільно доопрацювати дискусійний законопроект щодо реформування містобудівної діяльності.

Звітували поліцейські офіцери громади

Сьогодні у залі засідань ради відбувся звіт поліцейських офіцерів громади. Учасники зібрання  ознайомилися з інформацією про стан забезпечення законності, охорони публічного порядку, прав, свобод і законних інтересів громадян на території Старосинявської селищної ради  за період часу з 01.01.2022 року по 12.12.2022.

ВАЖЛИВО

Обмежити зовнішнє вуличне освітлення до 9 січня 2023 року…

З метою підвищення надійності роботи Об’єднаної енергетичної системи України в період аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах енергетичної інфраструктури через пошкодження внаслідок російської агресії начальником Хмельницької обласної військової адміністрації Сергієм Гамалієм прийнято Наказ № 514/2022-н від 06.12.2022р. «Про введення в дію ради оборони Хмельницької області», в якому вказано про обмеження вуличного освітлення по 09 січня 2023 року.

Зрозуміти! Допомогти! Підтримати!

Кожен крок допомоги нашим захисникам фіксує історія. Тільки разом, об’єднавши усі зусилля, зможемо досягти результату і спрямувати зусилля до Перемоги України.