Фото без описуАртем Іванович Алєксєєв загинув в боях за Україну на Донеччині.  Артем Алєксєєв народився 08 липня 2002 року в селі Гончариха Старосинявського району, Хмельницької області. Проживав у багатодітній родині.

Закінчив 9 класів Паплинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Після закінчення школи навчався у Хмільницькому ПТУ.

2019-2020р.р. – працював різноробочим у м.Хмельницькому.

Із березня 2021 року – служба у Збройних Силах України.

Призваний на військову службу Хмельницьким районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Хмельницької області.  Солдат, гранатометник гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти гірсько-штурмового батальйону Артем Алєксєєв загинув у бою  за Україну 08.12.022р. внаслідок штурмових дій з боку російського агресора в районі с.Яковлівка, Бахмутського району, Донецької області, вірний військовій присязі, виявивши мужність і стійкість.  Смерть пов’язана з виконанням обов’язків військової служби.

Старосинявська  територіальна громада висловлює співчуття рідним та близьким учасника бойових дій: матері Людмилі Григорівні Алєксєєвій, братам Денису Мельнику, Івану Мельнику, Сергію Мельнику, Олегу Кравченко, батькові Івану Мельнику.

Вічна пам'ять  захиснику  України! Герої не вмирають!