ВАЖЛИВО

Мешканця Старосинявщини засуджено за крадіжку в умовах воєнного стану

Прокурорами Старосинявського відділу Летичівської окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно уродженця Старосинявщини, який вчинив крадіжку на території районної лікарні.

ВАЖЛИВО

Чергова масована атака завадила роботі енергетиків

Через масовану ракетну атаку та спрацювання сигналу «Повітряна тривога» енергетики були змушені зупинити виконання відновлювальних робіт на обладнанні, що живить північні громади області.

Завтра відбудеться прощання із Героєм Артемом Алєксєєвим

У боях за Україну  загинув на Бахмутському напрямку Донецької  області житель  села Гончариха  АЛЄКСЄЄВ Артем Іванович. Герою було всього 20 років… Завтра, 17 грудня 2022 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм –  Артемом Алєксєєвим.

ВАЖЛИВО

Щодо необхідності щеплення собак та котів проти сказу

В Старосинявській громаді час від часу трапляються випадки сказу тварин, тому Старосинявське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області вважає за необхідне нагадати про небезпеку цієї хвороби.

Працівники культури відправили допомогу захисникам

Кожен справжній українець має за честь  виконати  основне завдання з тилу – підтримки та все можливої допомоги наших бійців на передовій.  До акції підтримки захисників мирних земель України активно долучилися працівники культури Старосинявської громади, котрі об’єдналися для важливої місії допомоги ЗСУ спільно з органами місцевого самоврядування.

Допомога переселенцям від Товариства червоного Хреста

Хмельницька обласна організація Товариства Червоного Хреста спільно із працівниками селищної ради організували роботу з видачі гуманітарної допомоги переселенцям, котрі залишилися мешкати на території громади. Працівниками селищної ради  завчасно було проведено реєстрацію внутрішньо переміщених осіб, сформовано списки на допомогу. Під час приїзду представників Товариства Червоного Хреста працювали усі разом.

ВАЖЛИВО

Фонд Держмолодьжитло відібрав чергові 500 родин-учасників програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб»

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву провів черговий, 14 етап відбору учасників програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». За його результатами 500 переможців матимуть змогу отримати житлові кредити на вигідних умовах.

ВАЖЛИВО

Тимчасове знеструмлення вплине на погодинні відключення

Шановні споживачі! Тимчасове часткове знеструмлення деяких громад на півночі області, під час якого енергетики здійснюватимуть відновлювальні роботи на високовольтному обладнанні, вплине на погодинні відключення.

Бабинський старостинський округ: акція «Підтримай своїх!»

З початком повномасштабного вторгнення  країни-агресора на мирні території України жителі сіл Бабине і Дубова активно долучилися до акції підтримки. В перші дні війни було зібрано продуктову гуманітарну допомогу для військових та внутрішньо переміщених осіб, які розмістилися на території громади.

Бережіть свій дім від вогню!

Сьогодні працівники 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (смт Стара Синява) спільно із старостою сіл Іванківці, Йосипівка, Теліжинці, Уласово-Русанівка Іваном Луценком провели виїзні рейди з метою роз’яснювальної роботи серед  населення Старосинявської громади та розповіли як дотримуватися правил протипожежної безпеки під час опалювального сезону та у разі відключень електроенергії. Працювали із жителями сіл Теліжинці та Уласово-Русанівка.