Фото без описуЗ початком повномасштабного вторгнення  країни-агресора на мирні території України жителі сіл Бабине і Дубова активно долучилися до акції підтримки. В перші дні війни було зібрано продуктову гуманітарну допомогу для військових та внутрішньо переміщених осіб, які розмістилися на території громади.

Господині старостинського округу  переробили на тушонки рибу, яку за сприянням селищного голови Віталія Здебського  було організовано у співпраці із ПрАТ «Хмельницькрибгосп».  Активну участь у переробці та виготовленні  домашньої тушонки  взяли: Світлана Гарник,  Оксана Горбатюк, Гарник Галина, Кузьмич Ніна, Цапюк Любов, Мороз Лариса, Шафінська Галина, Шишковська Ніна, Данилюк Тамара, Марцинюк Ганна, Мороз Мар'яна, Янкович Ольга, Гром Оксана, Михальчук Галина, Матвійчук Тетяна, Яремус Альона, Кравчук Оксана, Перун Любов, Пилипчук Віра, Юркова Наталія, Юркова Аліна, Міщенко Анжела, Правук Надія  та  Баць Світлана.

Сторожук Лідія та Сорока Ніна пекли домашній хліб та  випікали пиріжки з горохом для наших захисників.  Пиріжки з маком та вареники готували: Решетник Катерина, Конопелько Олена, Яремус Альона, Ковтонюк Віка та Федорчук Юля.

Також дівчата виготовляли окопні  свічки, які передали  волонтерами Благодійної організації  Благодійного Фонду «З ПЕРЕМОГОЮ В СЕРЦІ» (директор фонду Раїса Туранська).

Балони для саморобних пічок-буржуйок надали:  Сторожук Віктор, Сорока Віктор, Правук Леонід, Мельничук Галина, Гевак Світлана, Гарник Віктор. 

Сім'я Рудковських передала на потреби ЗСУ власний автомобіль, який допомогли відремонтувати працівники фермерського господарства «ВІКТОРІЯ»  за фінансової підтримки їх керівника  Олександра Голомаха.  І в даний час хлопці продовжують надавати посильну допомогу ЗСУ. 

Жителі нашого старостинського округу збирали кошти на теплий одяг для наших захисників,  котрий передали із тилу за допомогою  БО БФ «З ПЕРЕМОГОЮ В СЕРЦІ» на передову бійцям.

З початку війни і дотепер жителі громади перераховують кошти для потреб ЗСУ,  донатять на безпілотники. Спільно організовуємо допомогу із тилу,  сприяємо утепленню захисників і підтримуємо усім, чим можемо.

Багато жителів  нашого округу передають гуманітарну допомогу  безпосередньо волонтерам, які відвозять її для наших захисників та людям з деокупованих  територій.

Як кажуть мудро в народі, скільки лихо не лютує, все рівно приходить кінець, і зло  неодмінно буде наказане.  

Миру на Україні БУТИ! ПЕРЕМОГИ та процвітання! Усім оберегу Ангела-Охоронця.


Галина Холодняк, староста Бабинського старостинського округу,
Галина Гарник, діловод Старосинявської селищної ради.