Сьогодні День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ФОТО

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Представники селищної ради, рятувальники Хмельницького районного управління Головного Управління ДСНС України в Хмельницькій області, та чорнобильці, вшановуючи ліквідаторів на Чорнобильській АЕС, враховуючи вимоги воєнного стану в країні, поклали живі квіти до Пам’ятного знаку чорнобильцям в центрі селища. Вшанували загиблих хвилиною мовчання.

ІДЕНТИФІКАЦІЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН - ОБОВ’ЯЗОК КОЖНОГО ВЛАСНИКА  ВАЖЛИВО

ІДЕНТИФІКАЦІЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН - ОБОВ’ЯЗОК КОЖНОГО ВЛАСНИКА

Реєстрація тварин є частиною державної політики, що приводить законодавство України у відповідність до законодавства Європейського Союзу та впроваджується на державному рівні в галузі тваринництва і відтак є обов’язковою для господарств всіх форм власності.

Будьте в безпеці! ВАЖЛИВО

Будьте в безпеці!

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) , за підтримки координатора ОБСЄ з питань боротьби з торгівлею людьми, в контексті попередження ризиків сексуальної та трудової експлуатації українських жінок та дітей з числа біженців у європейських країнах, знайомимо з інформацією про ризики торгівлі людьми та ресурсами для уникнення таких ризиків, включаючи інформацію про номери гарячих ліній та контакти агенцій, що допомагають постраждалим.

Відбулося засідання виконкому ФОТО

Відбулося засідання виконкому

У селищній раді проходило засідання виконавчого комітету, яке провів перший заступник селищного голови Олександр Попик. Участь в роботі виконкому взяли 29 членів. Обговорено та прийнято рішення з наступних питань.

Яка ситуація сьогодні із захворюванням на COVID-19? ВАЖЛИВО

Яка ситуація сьогодні із захворюванням на COVID-19?

Хоча з початком грудня було виявлено багато хворих, проте на сьогодні ситуація стабілізується. Про це інформує заступник головного лікаря КНП «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» Валентина КИЦУН.

Голови громад Хмельниччини виступили проти скандального законопроекту щодо містобудівної реформи ВАЖЛИВО

На розгляді Верховної Ради України перебуває законопроєкт №5655 про зміну системи містобудування, розгляд якого у другому читанні очікується 13 грудня 2022 року. Асоціація міст України вже неодноразово зверталася до Голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради з проханням спільно доопрацювати дискусійний законопроект щодо реформування містобудівної діяльності.

Звітували поліцейські офіцери громади ФОТО

Звітували поліцейські офіцери громади

Сьогодні у залі засідань ради відбувся звіт поліцейських офіцерів громади. Учасники зібрання  ознайомилися з інформацією про стан забезпечення законності, охорони публічного порядку, прав, свобод і законних інтересів громадян на території Старосинявської селищної ради  за період часу з 01.01.2022 року по 12.12.2022.

Обмежити зовнішнє вуличне освітлення до 9 січня 2023 року… ВАЖЛИВО

Обмежити зовнішнє вуличне освітлення до 9 січня 2023 року…

З метою підвищення надійності роботи Об’єднаної енергетичної системи України в період аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах енергетичної інфраструктури через пошкодження внаслідок російської агресії начальником Хмельницької обласної військової адміністрації Сергієм Гамалієм прийнято Наказ № 514/2022-н від 06.12.2022р. «Про введення в дію ради оборони Хмельницької області», в якому вказано про обмеження вуличного освітлення по 09 січня 2023 року.

Зрозуміти! Допомогти! Підтримати! ФОТО

Зрозуміти! Допомогти! Підтримати!

Кожен крок допомоги нашим захисникам фіксує історія. Тільки разом, об’єднавши усі зусилля, зможемо досягти результату і спрямувати зусилля до Перемоги України.