Фото без описуЩорічно, 19 червня, в Україні відзначають День фермера. Подію започаткував Володимир Зеленський 18 червня 2020 року. Дата святкування обрана на честь дати прийняття Закону про фермерство, що відбулось саме цього дня у 2003 році.

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем фермера!

Фермер – це покликання, адже тільки людина, яка любить рідний край, землю та все живе, готова віддатися нелегкій справі аграрія всією душею. Лише завдяки наполегливій праці, залізної витримки, завзятості, кмітливості, стійкості, впевненості фермерство живе та сприяє стабільному розвитку.

Щиро вдячний вам за трудові здобутки, невичерпну енергію, втілення у життя найсміливіших задумів і планів. Нехай фермерський рух постійно відчуває позитивний імпульс!

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добробуту та життєвих гараздів. Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу. Хай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви! Мирного неба та Божого благословення вам та вашим родинам!

З повагою, секретар ради
Олександр ПУЗИРУК