Фото без описуСьогодні виповнюється річниця  світлої пам’яті Героя Олександра Патлатого із Паньковець.

У боях за Україну героїчно загинув  08 червня 2023 року Патлатий Олександр Володимирович в районі населеного пункту Північне, поблизу м.Торецьк, Донецької області.

Патлатий Олександр Володимирович народився 25.04.1997р. у с.Паньківці, Старосинявського району, Хмельницької області.

Закінчив Паньковецьку ЗОШ І-ІІ ступенів.

У 2018 році був призваний на службу в ЗСУ. 18 жовтня 2019 р. закінчив службу. Навчався у Пилявському ліцеї.

Працював на різних роботах, "Агро-форте" с.Ставниця.

Був призваний на військову службу 24 листопада 2022 року.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув  08.06.2023р. під час штурмових дій біля с.Північне, Бахмутського району, Донецької області. Смерть пов’язана з виконанням  обов’язків військової служби.  Проходив службу у 24 (ОМБР) окремій механізованій бригаді на посаді стрільця помічника гранатометника.

Солдат Олександр Патлатий у лавах ЗСУ  мужньо стояв в боях проти ворога, проявив себе відданим, гідним сином своєї Батьківщини. Брав безпосередньо участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення  та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Похований  на місцевому кладовищі села Паньківці.

У Героя залишилися: мати - Назаренко Світлана Володимирівна, наречена Демчишена Леся Андріївна, молодший брат Назаренко Вадим Володимирович.

Низько схиляємо голови у журбі разом з рідними та знайомими. Вічна пам'ять  захиснику  України! Герої не вмирають!