Фото без описуСьогодні виповнюється 9 років з часу загибелі нашого захисника Олексія Гереги із с.Залісся.

Захищаючи Україну на Донецькому напрямку загинув наш земляк із с.Залісся  Олексій Віталійович Герега. Йому було  21 рік…

Дата та місце народження: 18 грудня 1993 р., м.Хмельницький.

Дата та місце загибелі: 8 червня 2015 р., м.Красногорівка, Мар'їнський район, Донецька область.

Звання: Сержант.

Посада: Сержант з МТЗ.

Підрозділ: 28-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 8 червня 2015 р. о 14 годині, поблизу міста Красногорівка (Мар'їнський район, Донецька область), в результаті наїзду на протитанкову міну та вибуху військового автомобіля ГАЗ-53, який перевозив боєзапас на позиції українських військ. Разом з Олексієм загинули С.Керніцький, М.Чорнокнижний, С.Бедрій, О.Дорошенко, О.Бобкінта , О.Мостіпан.

У військовослужбовця залишилися: мати Олена Петрівна Герега, сестра Віта Віталіївна, брат  Ілля Віталійович та батько Віталій Володимирович.

Указом Президента України № 37/2016 від 4 лютого 2016 року, "За особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

У квітні 2024 року згідно рішення сесії Старосинявської селищної ради Олексію Герезі вручено нагрудний знак та диплом «Почесного громадянина Старосинявської громади» (посмертно).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 9, місце 5.

Вічна пам'ять Герою! Слава Герою!