Фото без описуУ читальному залі центральної бібліотеки для дорослих відбулося  засідання координаційної ради первинного осередку Всеукраїнської громадської організації "Об'єднання матерів і дружин Захисників України", яке провела голова первинного осередку ГО Галина Ковалевська, мати загиблого Героя у перший день війни Олега Ковалевського.

Під час засідання родини загиблих обговорили ряд актуальних злободенних питань із представниками різних служб, що діють на території громади, керівників структурних підрозділів Старосинявської селищної ради.

Розглядалася робота  з організації діяльності місцевого осередку ВГО "Об'єднання матерів і дружин Захисників України", упорядкування установчих документів.

На зустріч були запрошені: начальниця відділу підтримки ветеранів війни та членів їх сімей - Інна Пікало, юрист, та психологиня відділу Юлія Воробієвська з Хмельницької районної державної адміністрації, котрі приїхали з гостинцями для всіх .

Вперше участь в засіданні координаційної ради взяла Ольга - дружина Захисника, морпіха, членкиня  Об'єднання.

Голова первинного осередку Всеукраїнської громадської організації "Об'єднання матерів і дружин Захисників України" Галина Ковалевська передала спільні від себе та секретаря ради Олександра Пузирука Подяки селищної ради за підтримку громадської організації та патріотичне виховання молоді в.о. начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради Наталії Сивопляс та вчительці Пасічнянського ліцею ім.І.Русого Олександрі Шиян.

Щодо планування роботи, то членами Об'єднання були внесені конкретні пропозиції на поточний план та на перспективу діяльності. Наступне засідання Об'єднання відбудеться 28 червня, в останню п'ятницю травня після спільної Молитви.

За матеріалами
координаційної ради первинного осередку
Всеукраїнської громадської організації
"Об'єднання матерів і дружин Захисників України"