Фото без описуБлагоустрій у населених пунктах Старосинявської селищної територіальної громади  –  питання на часі. Особливого значення набуло при підготовці мешканців акції «За чисте довкілля», коли кожен намагається навести лад на власних подвір’ях, прилеглих територіях біля громадських місцях, пам’ятних місцях.

На виконання розпорядження секретаря ради Олександра Пузирука в усіх населених пунктах громади старости організували дні благоустрою у співпраці з місцевими мешканцями, КП «Старосинявський комунгосп». Наразі  продовжують прибирання прилеглих територій – обкошування та ремонт майданчиків.

Нова Синявка. Працівники культури громади працюють над благоустроєм дитячого майданчика - ремонт, фарбування та прибирання трави.

Пасічна: Жителі спільно із старостою Пасічнянського старостинського округу обкошують прилеглі території у громадських місцях. Вивозять сміття за сприянням ДП ДГ «Пасічна».

Смт Стара Синява: працівники КП «Старосинявський комунгосп» (керівник Ігор Дроздовський) працюють над обкошуванням територій та обробили гербіцидами троянди у громадських місцях у центрі містечка.

Продовжуємо працювати над благоустроєм.

Відділ містобудування, архітектури,
комунального майна, житлово-комунального