Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення Старосинявської селищної ради «Про затвердження типового договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що передбачається до продажу, та типового договору на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна».

Розробник проекту – Відділ земельних відносин виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті селищної ради  https://starosynjavska-gromada.gov.ua/

Зауваження та пропозиції просимо надавати на електронну адресу: selіchna_ss@ukr.net або поштою, на адресу Старосинявської селищної ради: вул. Івана Франка, буд. 8, смт. Стара Синява, Хмельницька обл., 31400.

тел. +3 03850-2-13-44

Про затвердження типового договору про оплату  авансового внеску в рахунок оплати ціни  земельної ділянки несільськогосподарського  призначення, що передбачається до продажу, та  типового договору на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки  несільськогосподарського призначення,  на якій розташовано об’єкти нерухомого майна