Фото без описуСьогодні  у приміщенні Старосинявського ліцею імені О.Романенка відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти.
У роботі наради взяли участь: Олександр ПУЗИРУК, секретар  ради, Олександр ПОПИК, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, директори навчальних закладів, працівники відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради.

На нараді розглянуто такі питання:

1. Як закінчити 2023-2024 навчальний рік: «Акценти для директора школи», доповідач: Наталія СИВОПЛЯС;
  2. Стратегія розвитку закладу освіти. Завдання. Цілі. Очікувані результати, доповідач: Світлана ГРИНЧУК;
  3. Про результативність учнівських олімпіад 2023-2024 навчального року, доповідач: Галина ГРОХОЛЬСЬКА;
  4. Про підсумки огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового мистецтва в закладах освіти, доповідач: Юрій ЧЕМЕРИС;
  5. Про підсумки фахових конкурсів педагогічних працівників, доповідач: Лариса ДАЦЮК.

У розділі «Різне» виступили  Валентина НІКОЛАЄЦЬ, Петро СКРИГУНЕЦЬ, працівники відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради. Тримаймо стрій!  Наближаємо Перемогу разом!

За матеріалами наради