Фото без описуТриває благоустрій у населених пунктах громади. Використовуючи  погожу днину старости громади організовують роботи для наведення ладу поблизу місцевих закладів соціальної сфери, парків, ділянок доріг та місцевих кладовищ. У Пиляві староста та місцеві жителі за сприянням керівників фермерських господарств висипали під’їзну дорогу до  сільського кладовища та навели належний благоустрій.

Допомогу надав земляк із м.Хмельницького Віктор Стасюк, котрий закупив 60 т щебеневої суміші для висипання ділянки дороги.

Організували техніку за сприянням: начальника КП «Старосинявський комунгосп» Ігора Дроздовського – працював МАЗ; керівник ФГ «Манзюка В.О.» Віталій Манзюк, депутат селищної ради, надав маніту для виконання робіт з розгортання щебеню; місцевий фермер Микола Повх забезпечив  важкою технікою Т-156.

Спільними зусиллями навели благоустрій прилеглої території до місцевого кладовища, підсипали 120 м під’їзної дороги.

Наразі благоустрій територій продовжується.

За матеріалами Пилявського старостинського округу