Фото без описуВчора, 11 квітня 2024 року, у Старосинявській громаді відбулись зональні змагання ІІІ етапу громад Хмельницького району «Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччини» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» з волейболу, серед дівчат 2009 року народження.  Захід зібрав молодь та представників селищної ради, педагогічного колективу у велику дружню родину.

Учасниками та гостями Старосинявської громади були команди з Старокостянтинівської міської територіальної громади, Староостропільської сільської громади, Миролюбненської сільської громади. Серед команд, які брали участь у змаганнях велася активна спортивна боротьба за перемогу. Згідно протоколу змагань розподілились місця серед громад:

• команда Старокостянтинівської міської ТГ – І місце;
  • команда Миролюбненської ТГ – ІІ місце;
  • команда Старосинявської ТГ – ІІІ місце;
  • команда Староостропільської громади – ІV місце

Вітаємо переможців. Бажаємо наступних успіхів та перемог!

Відділ освіти, молоді, спорту, культури